Допомога мобілізованим працівникам та їх родинам – пріоритетне завдання керівництва Птахофабрики «Вінницький бройлер»

Допомога мобілізованим працівникам та їх родинам – пріоритетне завдання керівництва Птахофабрики «Вінницький бройлер»

Питання допомоги армії – на особливому контролі директора Птахофабрики «Вінницький бройлер» Ігоря Лещенка. Він та його команда роблять усе можливе, аби зміцнити обороноздатність країни. Зокрема, регулярно до зони АТО відправляють гуманітарну допомогу – продукти та речі першої необхідності, яких постійно потребують українські воїни.

Під час чергової поїздки делегацію очолював Олег Гавриляк. На донецькій землі ладижинці зустрілися із земляками військовослужбовцями Сергієм Заболотним та Віталієм Федоренко, працівниками Переробного комплексу.

«Найважче спостерігати, як на очах гинуть побратими, такі ж як і я – молоді хлопці. Виживати допомагає віра в перемогу, - каже Сергій Заболотний, мобілізований 22 квітня до військової частини 3520, що знаходиться у Володарському Донецької області. - Вже вкотре в такий складний для країни час ми отримуємо допомогу від небайдужих наших співробітників. Ніщо так не надихає та не надає сил, як усвідомлення того, що про тебе дбають».

«Звичайно, до війни звикнути неможливо. Доводиться вести відкритий бій з ворогами. Тут багато полів, випалених, як після Хіросіми... Ніколи не думав, що буду воювати на своїй рідній землі. Для нас будь-яка допомога дуже важлива. Підприємства МХП в цілому, а також наші колеги з власної ініціативи допомагають військовим амуніцією, продуктами, медичними препаратами, грішми. Українці – дуже згуртована нація. Ми на своїй землі й захищаємо рідну землю! Саме тому ми переможемо!» - впевнено підсумовує Віталій Федоренко, житель села Лукашівка, який з 25 липня разом зі своїми побратимами стоїть на сторожі Широкіно, що на Донеччині. Віталій – розвідник.

Вдома на нього чекають дружина та двоє діток. Коли чоловіки йдуть воювати, вся відповідальність за сім’ю та дітей лягає на тендітні плечі жінок. Тому підтримку від Миронівського хлібопродукту мають не лише мобілізовані працівники підприємств, а й їх родини. Це особливо цінно для всіх, чий дім зачепила війна.

Фотографії:

Допомога мобілізованим працівникам та їх родинам – пріоритетне завдання керівництва Птахофабрики «Вінницький бройлер» Допомога мобілізованим працівникам та їх родинам – пріоритетне завдання керівництва Птахофабрики «Вінницький бройлер» Допомога мобілізованим працівникам та їх родинам – пріоритетне завдання керівництва Птахофабрики «Вінницький бройлер» Допомога мобілізованим працівникам та їх родинам – пріоритетне завдання керівництва Птахофабрики «Вінницький бройлер»